Starsza Księgowa/Starszy Księgowy
EY (dawniej Ernst & Young)
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
10 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Możliwości, jakie na Ciebie czekają :

Dział Usług Księgowych wraz z zespołami EY w poszczególnych krajach regionu, specjalizuje się w świadczeniu usług sprawozdawczości finansowej i podatkowej dla Spółek będących częścią międzynarodowych korporacji, na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu, Indii oraz Afryki (EMEIA).

Twoje główne zadania :

 • prowadzenie ksiąg międzynarodowych klientów,
 • sprawozdawczość statutowa i zarządcza,
 • prace związane z rozliczeniami podatkowymi CIT i VAT.
 • Pasujesz do nas, jeśli :

 • masz min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości (w tym doświadczenie w przygotowaniu deklaracji podatkowych w zakresie podatków VAT i CIT oraz w przygotowaniu sprawozdań finansowych dla przedsiębiorstw, a także w prowadzeniu ksiąg),
 • bardzo dobrze znasz język polski i angielski w mowie i piśmie,
 • dobrze obsługujesz program MS Excel,
 • masz ukończone studia wyższe.
 • Dodatkowym atutem będzie :

  Znajomość księgowych programów komputerowych, mile widziana znajomość SAP, MsNav, Exact.

  Kogo szukamy :

  Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się w obszare księgowości i rachunkowości, a także dobrze odnajdują się w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż.

  Oferujemy :

  Kwalifikacje oraz certyfikaty Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach Indywidulna mapa szkoleń Elastyczny czas i miejsce pracy Własny Career Consuelor Program EY Care&Wellness Owoce w biurze Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji APLIKUJ O EY Polska

  Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

  Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

  W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

  Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

  EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku