Diagnosta Laboratoryjny/Technik Analityki Medycznej
ALAB laboratoria Sp z o.o.
Warszawa, mazowieckie
2 d. temu
source : FACHPRACA

Grupę ALAB tworzą spółki zajmujące się diagnostyką medyczną skupione wokół spółki ALAB Laboratoria. Grupa jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów skoncentrowanych wokół laboratorium Limbach z główną siedzibą w Heidelbergu (Niemcy).

Doświadczenia wypracowane przez lata w innych krajach są wdrażane w życie w Polsce przez grupę ALAB służąc rozwojowi nowoczesnej diagnostyki z korzyścią dla pacjentów i lekarzy.

Główna Pracownia Patomorfologii firmy ALAB Plus mieści się w Warszawie przy

ul. Stępińskiej 22 / 30 i jest jedną z największych i najnowocześniejszych Pracowni Patomorfologii w Polsce. Badania realizowane są w oparciu o zespół doświadczonych techników laboratoryjnych, diagnostów i lekarzy specjalistów patomorfologów, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w wiodących ośrodkach akademickich i onkologicznych w kraju i za granicą.

Opis stanowiska :

  • wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu diagnostyki laboratoryjnej zgodnie z uzyskanymi uprawnieniami,
  • uczestniczenie w bieżących zadaniach laboratorium.
  • Wymagania :

  • prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego / tytuł zawodowy Technika Analityki Medycznej.
  • doświadczenie w badaniu nasienia
  • W zamian za zaangażowanie i pracę możemy zaoferować :

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie z Kandydatem
  • możliwość zapoznania się i stosowania najnowszej technologii z zakresu diagnostyki laboratoryjnej,
  • styczność z szerokim spectrum przypadków medycznych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia (w zależności od preferencji),
  • pracę w pełnym wymiarze godzin lub na część etatu,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, studia podyplomowe, specjalizacje, szkolenia),
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz dla współpracowników.
  • Zgłoś tę pracę