PILNE !-> Psycholog/trener/wykładowca -> praca w szkołach
Centrum Profilaktyki z Krakowa
Katowice, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma szkoleniowa z Krakowa zatrudni pedagogów / psychologów / trenerów z terenu całej Polski do nawiązania współpracy stałej bądź epizodycznej przy realizacji warsztatów dla uczniów i rodziców w szkołach na terenie województwa śląskiego.

Współpracujemy z placówkami oświatowymi na terenie wszystkich 16 województw. Zapewniamy : -40 zł brutto / 45 minut realizacji dla uczniów, -100 zł brutto / 45 minut realizacji prelekcji dla rodziców, -zwrot kosztów przejazdu w dwie strony na podstawie rzeczywistego spalania samochodu w trasie, -nawiązanie wieloletniej współpracy.

Wymagamy : doświadczenia, zaangażowania, entuzjazmu, własnego samochodu. Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal lento oraz podanie nazwy WOJEWÓDZTWA i nazwy MIEJSCOWOŚCI, z której Państwo aplikują w tytule wiadomości.

PROSIMY O PODANIE PAŃSTWA DOSTĘPNOŚCI DO PRACY W TYGODNIU ROBOCZYM DZIEŃ / GODZINY. PROSIMY O OPIS DOŚWIADCZENIA W PRACY Z UCZNIAMI / MŁODZIEŻĄ / OSOBAMI DOROSŁYMI W 5 ZDANIACH W WIADOMOŚCI MAILOWEJ.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku