Pracownik/ca kontroli jakości
WorkInt Sp. z o,o.
Tychy, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Dla Klienta zlokalizowanego w Tychach (dzielnica Wilkowyje) poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika kontroli jakości z minimum 2-letnim doświadczeniem.

Zakres obowiązków : -Kontrola jakości komponentów i produktów gotowych, -Dbałość o zgodność procesu produkcyjnego względem dokumentacji i wymogów klienta, -Gromadzenie danych jakościowych podczas procesu produkcji, -Monitoring przygotowania próbek weryfikacyjnych, -Wypełnianie raportów jakościowych, współpraca z innymi działami.

Wymagania : -Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości, -Wykształcenie min. średnie, -Zdolności analityczne, otwartość na naukę i rozwój.

Co dajemy w zamian : -Umowę o pracę tymczasową traktowaną jako okres próbny z zamiarem stałego zatrudnienia (nie jest to praca sezonowa!), -Stawkę podstawową + miesięczną premię frekwencyjną + miesięczną premię jakościową, -Codzienny dostęp do świeżych owoców, -Dodatkowe benefity : w pełni finansowana przez pracodawcę opieka medyczna Luxmed, w 60% finansowana karta Multisport, bonus urodzinowy, -Pracę w systemie 3-zmianowym po 8h.

Jeśli Twoje doświadczenie odpowiada wymaganiom, zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością opowiemy o szczegółach : )