Przedstawiciel Handlowy - Wydawnictwo Lublin
GooD WORK
Lublin, Lubelskie
16 d. temu
source : Lento.pl

OGŁOSZENIE KONKURSU NA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO REGION ( ) Opis stanowiska : - nawiązywanie kontaktów handlowych z placówkami oświatowymi i nie tylko.

 • obsługa zamówień od podległych klientów. - podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami. - prezentacja produktów. monitorowanie rynku i planowanie strategii sprzedaży.
 • współpraca z działem produktowym, księgowym i magazynem. - sporządzanie raportów z bieżącej aktywności handlowej. Od kandydatów oczekujemy : -

  mile widziane doświadczenie na stanowisku aktywnego handlowca w terenie. - wysoka motywacja do pracy i zdobywania nowych kontaktów handlowych.

 • silna orientacja na realizację wyznaczonych celów. - samodzielność oraz dobra organizacja pracy. - czynne prawo jazdy kat.
 • B. - samochód na okres próbny (od 1msc. do 3msc.) Oferujemy : - zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym (od 1msc.

  do 3msc.), - interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole, - możliwość zdobywania nowych doświadczeń. - motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny + premiowy).

 • szkolenie wprowadzające teoretyczne oraz praktyczne - samochód służbowy po okresie próbnym CV BEZ ZDJĘCIA, KLAUZULI ORAZ DANYCH OSOBOWYCH NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.
 • ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku