Listonosz Pieszy GDYNIA
Fundacja Aktywizacja
Gdynia, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami od 1991 roku. Wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy.

Obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko listonosza pieszego z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wymagania pracodawcy : - wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, - orzeczenie o niepełnosprawności, - brak przeciwwskazań do pracy fizycznej, - umiejętność organizacji pracy.

Do Twoich obowiązków należeć będą : - przygotowanie korespondencji do doręczenia, - doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, - realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, - przygotowanie karty rozliczeń przesyłek.

Pracodawca oferuje : - stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, - pensje zawsze na czas i premie miesięczne, - dodatki motywacyjne do 600 zł netto, - wolne weekendy i święta, Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych potrzeb związanych z rekrutacją (zgodnie z art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE zwanego dalej RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie zgodnie z treścią art.

9 ust. 2 lit. a) RODO." Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Ogłoszenie opublikowane w ramach Programu Praca-Integracja finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku