Murarz
Brasco Majchrzyk, Kot Sp. J.
Holandia
6 d. temu
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • przygotowywanie zapraw murarskich,
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich;
  • prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw;
  • wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości;
  • wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi;
  • Wymagania :

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku murarz;
  • Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód do dyspozycji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Certyfikat VCA;
  • Oferujemy :

  • holenderska umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie : 500-540 EUR / tydzień (przy 40 godz)
  • darmowe zakwaterowanie;
  • Zgłoś tę pracę