Kierowca C+E - Spalding, Wielka Brytania
Gap Personnel Poland Sp. z.o.o
Jelenia Gora
6 d. temu
source : europa.jobs

Kierowca C+E będzie odpowiedzialny za dostawę towarów do okolicznych kontrahentów oraz pozostałych oddziałów firmy na terenie Wielkiej Brytanii.

Obowiązki będą obejmować jazdę zestawem z ciągnikiem Renault, rozładunek, wypełnianie formalności oraz pozostałe obowiązki zwiazanie z pracą kierowny TIR.

Zadaniem kierowcy będzie również zapewnienie wysokiego poziomu kultury jazdy oraz zdolność do sprostania wymogom pracy pod presją czasu.

Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Dostawy krajowe realizowane są w ciągu standardowych godzin pracy - codzienny powrót do tej samej bazy (depo).

Istnieje możliwość noclegu w trasie, co wiążę się z dodatkowym wynagordzeniem. Pojedyncze dostawy i odbiory realizowane na terenie UK.

Godziny pracy mogą się różnić w zależności od tras.Zatrudnieni pracownicy otrzymają pełne szkolenie oraz potrzebne wsparcie związane z przeprowadzką na teren Wielkiej Brytanii.

Oferujemy stałą pracę w oparciu o umowę o brytyjską umowę o pracęOferujemy : Zmiana dzienna lub nocna - godziny mogą się różnić zgodnie z przepisami regulującymi czas pracy kierowcy.

Pauza nocna w trasie (tramping) wypłacana dodatkowo (rzadko wymagane). Stawka dzienna : £128 funtów brutto (zmiana 4 na 4) Stawka dzienna : £131 funtów brutto (5 dni z 7) Zmiana nocna : £137 funtów brutto (5 dni z 7) Dodatek nocny : £25.

50 funtów brutto Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do przesyłania CV na lub kontakt telefoniczny pod numerami : (numer telefonu dostępny po zalogowaniu się na PRACUJ W UNII) Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Company No : 68 96029 Numer Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) : 17276

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku