TANCERKI / HOSTESSY - od 10 tys / mies.+ mieszkanie służbowe
Income Invest
Grudziądz, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

ZATRUDNIMY TANCERKI oraz HOSTESSY!!!! Chciałabyś dobrze zarabiać? Lubisz imprezy ? Nie boisz się nowych wyzwań? Nie zastanawiaj się!!! Skontaktuj się z nami!!! Najbardziej prestiżowy klub Wild Orchid (Gdańsk - Starówka) ogłasza nabór na stanowisko : TANCERKI / HOSTESSY Zapewniamy : - Wysokie / Bardzo wysokie wynagrodzenie, bez górnej granicy, Tancerki :

 • od 10 tys i więcej... Hostessy :
 • od 5 tys i więcej... - Zakwaterowanie, - Wypłaty w formie tygodniówek, ZAWSZE na czas, - Elastyczny grafik pracy, - Umowę, ubezpieczenie, - Pracę w wesołej, imprezowej atmosferze, w najlepszym klubie w Trójmieście! : ) W pracy ważne są dla nas wzajemny szacunek i kultura.
 • Brak doświadczenia nie jest przeszkodą, możliwość przeszkolenia z tańca jak i rozmów z klientami. Udzielimy odpowiednich rad i wskazówek abyś mogła spokojnie i bezstresowo zarabiać duże pieniądze.

  Zainteresowane dziewczyny zapraszamy do kontaktu poprzez przesłanie aplikacji lub zdjęcia z numerem kontaktowym. : )

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku