Zatrudnienie dla opiekunów/opiekunek
Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych
Łódź, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych zatrudni opiekunów dla osób z chorobą Alzheimera w Mobilnym Domu Pomocy dla osób chorych na chorobę Alzheimera (świadczenie wsparcia w miejscu zamieszkania podopiecznego).

Poszukujemy osób z wykształceniem korespondującym z zakresem zadań, legitymujących się udokumentowanym, dwuletnim doświadczeniem (np.

praca, zlecenie, wolontariat, praktyki, staż) w zakresie wspierania osób z chorobami i zaburzeniami psychicznymi, w tym obowiązkowo z zaburzeniami otępiennymi.

Do głównych zadań opiekunek / opiekunów należeć będzie - jako do pracowników pierwszego kontaktu - towarzyszenie podopiecznym oraz podejmowanie profesjonalnych działań ukierunkowanych na zaspokojenie potrzeb i rozwój podopiecznych Domu.

Stymulowanie rozwoju i aktywizowanie podopiecznych oraz wykorzystywanie w tym celu różnorodnych metod i narzędzi rehabilitacji lub terapii.

Praca ma charakter pracy środowiskowej w miejscu zamieszkania podopiecznego. Polega na pomocy w realizacji indywidualnego planu działania beneficjenta : asystowaniu w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych, trenowaniu umiejętności pozwalających na samodzielne funkcjonowanie, pomocy w sprawach urzędowych, wspólnym organizowaniu i spędzaniu czasu.

Opiekunom oferujemy : - Umowę o pracę - Elastyczny grafik pracy - Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku