Specjalista ds. windykacji z j. niemieckim z orzeczeniem
BPO Network
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

BPO NETWORK Sp. z.o.o. Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.

Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko : Specjalista ds. windykacji ze znajomością języka niemieckiego z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności Miejsce pracy : Praca zdalna / cała Polska WYMAGANIA :

  • Osoba posiadająca aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Doświadczenie w windykacji w branży transportowej
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej B2 (będziemy to sprawdzać)
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania
  • Własny komputer
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy z dokumentami ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
  • Rozmowy telefoniczne z dłużnikami - uzgadnianie terminów spłat, uzyskiwanie potwierdzeń spłat przeterminowanych należności
  • Prowadzenie korespondencji mailowej z dłużnikami - kwestia przesyłania monitów i wezwań do zapłaty
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Współpraca z innymi pracownikami naszego Best Office
  • Raportowanie w zakresie wykonywanych czynności OFERUJEMY :
  • Pracę zdalną dla osoby niepełnosprawnej w formie umowy o pracę
  • Szkolenie z zakresu RODO
  • Szkolenie BHP
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych