Sprzedawca Salonu Firmowego CROPP
Vinet Miłosz Jeleń
Nowy Sącz, Małopolskie
11 d. temu
source : Lento.pl

Sprzedawca Salonu Firmowego CROPP Oferujemy następujące warunki : - pracę na cały etat - pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze -

docenienie Twoich wysiłków - dobrą i bezpieczną pracę w firmie o bardzo mocnej pozycji na rynku odzieżowym - możliwość podnoszenia Twoich kwalifikacji zawodowych i rozwoju.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za : - realizację wyznaczonego planu sprzedaży - profesjonalną obsługę klientów -

pracę z towarem zgodnym ze standardami przyjętymi w sieciach LPP S.A. - dbałość o bardzo dobry wizerunek salonu firmowego.

Od kandydatów oczekujemy : - otwartości na kontakt z klientem - zaangażowania oraz motywacji do pracy i rozwoju - wykształcenia minimum średniego.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z podaniem numeru referencyjnego w temacie e-maila S / CR / NS Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.

U. 1997 nr 133 poz. 883) Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Vinet Miłosz Jeleń z siedziba w Mszalnica 170, 33-

334 Kamionka Wielka. Państwa dane zastaną wykorzystane w celu przeprowadzenie rekrutacji a podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.

Maja Państwo prawo do wglądu oraz do poprawiania i uaktualniania swoich danych. Państwa dane będą przechowywane wyłącznie na czas niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku