RZEŹNIK- TRYBOWANIE WIEPRZOWINY LUB WOŁOWINY
Perspektiva
Lodz, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281) dla swoich partnerów w Holandii pilnie poszukujemy osób na stanowisko : RZEŹNIK- TRYBOWANIE WIEPRZOWINY LUB WOŁOWINYOpis stanowiska : Trybowanie Wołowiny zakład mięsny w Rotterdamie.

Praca przy trybowaniu głownie zadów wołowych na akord.Trybowanie wieprzowiny (szynki, schaby, bitelsy) na taśmie zakład mięsny w miejscowości IJsselsteinCo oferujemy?

 • atrakcyjne zarobki : Trybowanie wołowiny 2500-3 500 euro netto co cztery tygodnie w zależności od ilości wytrybowanych zadów wołowychTrybowanie wieprzowiny (szynki, schaby, bitelsy) 2500-3 000 euro netto na cztery tygodnie przy podstawie 2500 euro netto za 144 godzin pracyPowyższe stawki są po odliczeniu wszystkich opłat zza ubezpieczenia i zakwaterowanie-zatrudnienie na warunkach holenderskich u sprawdzonego pracodawcy z możliwością długoterminowej współpracy.
 • wypłaty w cyklach co cztery tygodnie (13wypłat w roku) z możliwością cotygodniowych zaliczek,- zapewnione dojazdy do pracy- zapewnione zakwaterowanie -24 dni płatnego urlopu w roku-100 % płatnego chorobowego-Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej-osobom, które nigdy nie pracowały w Holandii załatwiamy wszelkie formalnościCzego oczekujemy?
 • Doświadczenia w zawodzie rzeźnika i umiejętności trybowania wieprzowiny lub wołowiny- Osobom nie posiadającym umiejętności trybowania możemy zaproponować pracę przy klasowaniu mięsa lub ostrzeniu noży lub innych pracach pomocniczych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Perspektiva (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku