(Młodszy) Kierownik ds. Przygotowywania Projektów Deweloperskich
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Twoja następna firma

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper obiektów komercyjnych, który w związku z rozwojem poszukuje osoby, która dołączy do Działu Przygotowywania Projektów na stanowisko (Młodszego) Kierownika Przygotowywania Projektów Deweloperskich.

Twoje następne stanowisko

Osoba, która obejmie to stanowisko odpowiadać będzie za przygotowanie nieruchomości do realizacji inwestycji magazynowych bądź przemysłowych, w tym za uzgodnienia techniczne w zakresie uzbrojenia terenu i koordynację procesu uzyskiwania decyzji administracyjnych.

Młodszy) Kierownik ds. Przygotowywania Projektów Deweloperskich współpracować będzie z architektami i biurami projektowymi oraz odpowiadać będzie za kontakt z władzami lokalnymi.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Osoba, która pomyślnie przejdzie proces rekrutacji posiadać będzie wyższe wykształcenie techniczne (preferowane budownictwo bądź architektura) oraz kilkuletnie doświadczenie przy realizacji projektu (mile widziane doświadczenie przy projektach przemysłowych bądź magazynowych), wraz z etapem przygotowania całego procesu inwestycyjnego i uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MPZP, WZ, decyzje środowiskowe).

Zatrudniona osoba będzie angażować się w due diligence działek inwestycyjnych. Uprawnienia budowlane bądź projektowe będą dodatkowym atutem.

Od Kandydatów oczekiwana jest umiejętność samodzielnej koordynacji procedur administracyjnych oraz umiejętność rozwiązywania zagadnień technicznych.

Mile widziane są umiejętności negocjacyjne oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Ze względu na współpracę z zagranicznymi podmiotami od Kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego, która umożliwia swobodną komunikację.

Co zyskujesz?

Klient oferuje pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego przy ciekawych inwestycjach magazynowych i przemysłowych.

Elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę, b2b, dodatkowe świadczenia (opieka medyczna, karta sportowa), samochód służbowy, imprezy integracyjne.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku