Inżynier Sprzedaży (branża chemiczna)
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Polska Południowa
4 d. temu
source : Jobs.pl

Your new company

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji specjalizującej się w dostarczaniu produktów i usług do oczyszczania ścieków i uzdatniania wody, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Your new role

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów chemicznych wykorzystywanych w procesie uzdatniania wody.

Inżynier Sprzedaży będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych. Doradztwo techniczne stanowi ważny aspekt codziennej pracy.

Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami i poszukiwanie dla nich nowych rozwiązań będzie należało do codziennych obowiązków.

Dodatkowo, Inżynier Sprzedaży będzie miał za zadanie śledzenie rynku na powierzonym terenie, odpowiedzialność za przygotowywanie ofert dla klientów, negocjowanie warunków współpracy.

What you'll need to succeed

Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające wyższe wykształcenie techniczne (preferowane chemiczne). Poszukujemy osób komunikatywnych, chcących rozwijać się w obszarze doradztwa technicznego i sprzedaży.

Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży chemii do uzdatniania wody i / lub oczyszczania ścieków jest mile widziane. Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na komunikatywnym poziomie.

What you'll get in return

Firma gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia, niezbędne narzędzia pracy, możliwości rozwoju oraz rozbudowany pakiet benefitów.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku