Elektryk / Elektromonter (obiektowy)
ProPoint S.A.
Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Informacje

Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko :

Opis stanowiska

MIEJSCE PRACY : CAŁY ŚWIAT

  • montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki,
  • uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych,
  • analizowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • prace ślusarskie i monterskie,
  • podróżowanie i nauka od profesjonalistów.
  • Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie o profilu elektrycznym,
  • podstawową wiedzę z zakresu elektryki, elektrotechniki oraz elektroniki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • wysoka gotowość do częstych wyjazdów służbowych ( miesięcznie 70-80% czasu pracy w delegacji) warunek konieczny,
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kategorii B.
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego / zdobywanego doświadczenia,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • miła atmosfera pracy w kooperacyjnie nastawionym zespole,
  • ciągły rozwój zawodowy.
  • Zgłoś tę pracę