Pracownik inwentaryzacji [ Niemcy ]
Deimane Group Europa
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Witam. Firma Deimane Group Europa poszukuje pracowników inwentaryzacji w charakterze liczącego. Najbliższe turnusy : Turnus nr.

1 12.07.2020 - 30.09.2020 Turnus nr.2 19.07.2020 - 14.08.2020 Wymagania : Znajomość języka niemieckiego w stopniu min. Komunikatywnym sumienność, pracowitość, uczciwość i zaangażowanie Wykształcenie min.

zawodowe Praca 5-6 dni w tygodniu po ok. 7 h Oferujemy : Umowa zlecenie pełny ZUS Atrakcyjne stawka płatne od turnusu / wypłaty 2x w miesiącu w każdą 1.

i 3. środę miesiąca na konto bankowe polskie lub walutowe Prywatne ubezpieczenie na czas trwania turnusu na koszt firmy Darmowe zakwaterowanie Darmowy transport z / i do pracy na terenie Niemiec Darmowy transport z Polski do Niemiec i spowrotem Kartę multisport za 23 zł / tydzień odciągnięte z wypłaty .

 • i dużo dużo więcej. Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV na adres email i w ciągu maks. 72 h zadzwonimy do Państwa z informacją zwrotną i szczegółami zatrudnienia.
 • Z Uszanowaniem Specjalista ds. HR Aleksander Ponichter

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku