Blacharz lakiernik samochodowy Belgia
Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
Gdańsk, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgiiobecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Blacharz samochodowyNaprawa uszkodzonej karoserii samochodów (różne marki)Montaż i demontaż podzespołów nadwoziaSzpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni części wygładzanychPrzygotowanie do lakierowania Wymagania : doświadczenie na stanowisku blacharzakomunikatywna znajomość j.

angielskiegoOferujemy : · belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne· Wynagrodzenie : 14.21 Euro / godzinę Brutto + dodatki za nadgodziny- zakwaterowanie : 60 Euro tygodniowo- minimum 45 godzin pracy w tygodniu, możliwość wypracowywania nadgodzinosoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy : office eastgaterecruitment.

comw temacie prosimy wpisać "Blacharz Belgia "

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku