Zatrudnię salową/ Wojewódzki Szpital Suwałki
Impel
Suwałki, Podlaskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zainteresowane osoby z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ zapraszamy po pracę w szpitalnictwie- Wojewódzki Szpital w Suwałkach Wymagania : -Książeczka sanepid -szczepienia WZW -Kultura osobista , niekaralność Oferujemy : -przyuczenie do wykonywanych zadań, -stabilną pracę, -pełne ubranie ochronne, Zadania : - pomoc przy pacjencie - dezynfekcja, utrzymanie czystości - opróżnianie koszy na śmieci, - przecieranie, dezynfekcja na wilgotno blatów, stołów.

Osoby zainteresowane proszone są o : -kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 : 00 do 15 : 00 pod nr tel.

510 015 275 , 510 013 353. Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu : 71 711 01 44 - przesłanie CV przez portal.

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku