Nie bój się postawić na siebie! Marketing
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Halo Kraków! Kreatywność? Rozwój? Ambicja? Komunikatywność? To cechy, które pasują do Ciebie? Jeśli tak - APLIKUJ!Kim jesteśmy?

Firmą marketingową, która na rynku działa już jakiś czas. W chwili obecnej powiększamy nasz zespół. W związku z tym poszukujemy nowych osób gotowych do realizacji celów.

Odpowiedz, jeśli : -rozpierająca energia nie pozwala stać Ci w miejscu -nie wiesz co zrobić z własnymi pomysłami -lubisz współpracę grupową.

 • ale działanie "sam na sam" również nie jest dla Ciebie wyzwaniem -chcesz poznawać nowych ludzi i zdobyć finansową niezależność.
 • Nie trać czasu! Kilka najważniejszych kwestii : -kreowanie pozytywnego wizerunku Klienta i całej firmy -aktywna obsługa Klienta (nie call center!) -realizowanie licznych projektów na rzecz prowadzonej Kampanii -szukanie kreatywnych rozwiązańNasza oferta dla Ciebie : -niezapomniana atmosfera -pomoc i wsparcie starszych kolegów -warsztaty z wiązane z tematyką Kampanii Marketingowych -bardzo dobre wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego oraz prowizjiOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku