Pracownik Obróbki Drobiu
EMAT HRC
Kopanica, Polska
14 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia EMAT HRC wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • Wyładunek klatek z drobiem
  • Zawieszanie drobiu
  • Selekcja drobiu
  • Porcjowanie drobiu
  • Pakowanie drobiu
  • Wymagania :

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy :
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system pracy jednozmianowy
  • pracę w nowo otwartej firmie międzynarodowej,
  • Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.

    05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i Emat Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

    Jednocześnie oświadczam, że zostałam / em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz Emat Włodzimierz Matysiak.

  • 05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i Emat Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko przez okres dwóch lat.

    Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach - jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody na swoim CV!

  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.
  • Złożonych dokumentów nie zwracamy.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.

    05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i "Emat" Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

    Jednocześnie oświadczam, że zostałam / em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz "Emat" Włodzimierz Matysiak. *

    05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i " Emat" Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko przez okres dwóch lat.

    Jednocześnie oświadczam, że zostałam / em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz "Emat" Włodzimierz Matysiak.*

  • Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach - jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody na swoim CV!
  • telefonicznie : 68 347 35 00

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych