Absolwenci Romanistyki BEZ DOŚWIADCZENIA
CEE Experts by L.M. International Group
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zakres obowiązków : Analiza oraz przygotowywanie prezentacji Praca z contentem Social Media - analiza, drobne tłumaczenia Wsparcie organizacyjne i administracyjne firmy Prowadzenie korespondencji mailowej w języku obcym Wymagania : Bardzo dobra znajomość języka francuskiego Dobra znajomość języka angielskiego Umiejętność pracy w zespole Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia Motywacja do pracy Nasz klient oferuje : Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji Bogaty pakiet benefitów m.

in prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, wejściówki na wydarzenia kulturalne Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę Miła i przyjazna atmosfera

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych