CNC (sprężyny naciskowe) - Umowa bez pośredników
G-HR Group Sp. z o.o.
Warsaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Dla naszego klienta (europejskiego lidera w produkcji sprężyn) poszukujemy ustawiaczy / operatorów giętarek CNC z doświadczeniem z maszynami Wafios i Simplex.

Jest to oferta skierowana dla osób, które poszukują stałej i pewnej pracy w Niemczech. Nasz klient to stabilnie i prężnie rozwijająca się firma posiadająca kilka fabryk na terenie Niemiec.

Aktualnie poszukujemy osób do fabryki znajdującej się w pięknym turystycznym regionie (nad Jeziorem Bodeńskim).Poszukujemy osób jedynie z doświadczeniem w branży produkcji sprężyn, głównie naciskowych.

Wymagania : - Min. 2 letnie doświadczenie jako operator giętarek CNC,- Umiejętność obsługi maszyn CNC (Simplex lub Wafios),- Doświadczenie w produkcji sprężyn (głównie naciskowe),- Umiejętność ustawienia parametrów maszyny na podstawie rysunku technicznego,- Znajomość j.

niemieckiego mile widziana,- Posiadaniu własnego samochodu mile widziane,- Zdecydowanie do wyjazdu do Niemiec na stałe.Oferujemy : - Stałe i stabilne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,- Gwarantowane godziny (174 h) + możliwe nadgodziny (soboty - 150% stawki),- Atrakcyjne wynagrodzenie od 2400 euro brutto do 4000 euro brutto (w zależności od poziomu doświadczenia, umiejętności oraz znajomości języka niemieckiego),- Atrakcyjny system premiowy,- Przez pierwsze ok.

3 miesiące pracodawca zorganizuje mieszkanie, a po tym czasie pomoże w znalezieniu własnego mieszkania oraz w sprowadzeniu rodziny (jeżeli takie będzie życzenie pracownika),- Możliwość przyjazdu na tygodniowy okres próbny (pracodawca zapewnia wynagrodzenie i opłacony pobyt w hotelu).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku