Hostessa klubowa ! Super zarobki ;)))
Pleasure
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Jesteś młoda, odważna i przebojowa? Lubisz uwodzić i flirtować? Chcesz zarabiać dobrze się przy tym bawiąc? Jeżeli tak to idealnie trafiłaś ! Aktualnie poszukujemy do naszego teamu : HOSTESS KLUBOWYCH ( zarobki ok.

 • 3 000 zł tygodniowo )Hostessy nie tańczą i nie rozbierają się, ich rolą jest dotrzymywanie towarzystwa Naszym Gościom poprzez rozmowę : ) Gwarantujemy bardzo bardzo pozytywną atmosferę w pracy oraz 100% bezpieczeństwa ;
 • Wynagrodzenie wypłacane co 2-3 dni na konto ;) Praca z umową i ubezpieczeniem : )) Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy ;
 • Pamiętaj, że może być to praca na stałe lub chwilowa przygoda, która pomoże Ci stanąć na nogi, a także okazja do poznania niesamowitych ludzi ! Więc, jeżeli zainteresowała Cię moja oferta i masz pytania, napisz ! : )

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku