Praca w Carrefour Zakopianka
Gruppo trade services
Kraków, Małopolskie
2 d. temu

Poszukujemy osób chętnych do pracy przy wykładaniu towaru, praca od zaraz. Miejsce pracy : Kraków ul. Zakopiańska 62 Hipermarket Carrefour Do głównych obowiązków będą należeć : -

wykładanie towaru według ustalonych standardów -dbałość o ekspozycję -kontrolę terminów produktów Oferujemy : -stawkę godzinową 11,75 zł / h netto (Student, Uczeń) oraz 10zł / h netto (ZUS) -

regularne wypłaty -bezpłatne szkolenie w zakresie merchandisingu -pracę w oparciu o umowę zlecenie -możliwość dostosowania grafiku pracy do zajęć na uczelni czy w szkole -

pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze : ) Oczekiwania : -aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych -

ukończone 18 lat Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem / am poinformowany / a, iż w każdej chwili mogę cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jednocześnie informujemy, iż : 1. Administrator Danych : Administratorem Twoich danych osobowych jest GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa, e-mail : telefon : 22 449 26 01, strona internetowa : www.

gruppotradeservice.pl (dalej : GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA Sp. z o.o. ). 2. Cel i podstawa przetwarzania : Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnej zgody ( podstawa z art.

6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej : RODO).

3. Odbiorcy danych : Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. 4. Okres przechowywania danych : Twoje dane osobowe będziemy przechowywać do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

5. Twoje Uprawnienia : Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia.

Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Powyższe uprawnienia możesz zrealizować korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Dobrowolność podania danych : Podanie prze Ciebie danych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody, jednak konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku