Mid Frontend Developer
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Lódz
4 d. temu
source : Jobs.pl

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

Front-end Developer

Lokalizacja : Łódź

Rodzaj umowy : kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Współpraca : długofalowa

Start date : ASAP

Stawka : 100-120 zł / h netto + VAT na B2B

O projekcie : Jest to projekt związany z tworzeniem i rozwojem usług szyny integracyjnej banku.

Zadania :

  • Wytwarzanie oprogramowania na podstawie projektu technicznego
  • Udział w projektowaniu makiet interfejsu użytkownika
  • Współpraca z programistami części backendowej
  • Wymagania :

  • Min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność programowania w języku Type Script i frameworku Angular 2+.
  • Dobra znajomość języka HTML w wersji 5.
  • Dobra znajomość kaskadowych arkuszy stylów CSS w wersji 3.
  • Umiejętność tworzenia i analizowania kodu java script w standardzie ECMA 6.
  • Umiejętność pracy z biblioteką Bootstrap.
  • Doświadczenie w tworzeniu responsywnych aplikacji zgodnie z RWD.
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa aplikacji zgodnie z zaleceniami OWASP.
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika i przygotowywaniu makiet interfejsu
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1 / B2
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Zgłoś tę pracę