Animator Czasu Wolnego - Bułgaria
onholidays Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Animator czasu wolnego - destynacja BUŁGARIA Biuro Podróży Onholidays Polska Sp. z o.o. zaprasza do współpracy osoby zainteresowane pracą na stanowisku animatora czasu wolnego w hotelu w Bułgarii.

Od kandydatów oczekujemy : - dyspozycyjności od początku czerwca do końca września (warunek konieczny) - znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym , znajomość języka bułgarskiego będzie dodatkowym atutem -łatwości nawiązywania kontaktu z dziećmi -pomysłowości, kreatywności, dobrej energii -dobrej sprawności fizycznej -umiejętności koordynowania oraz organizacji zabaw dla dzieci i animacji dla dorosłych -odpowiedzialności oraz zdyscyplinowania -wysokiej kultury osobistej -wcześniejsze doświadczenie na w / w stanowisku mile widziane Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy ( zakwaterowanie, wyżywienie) - dla studentów w razie potrzeby kurs animacji - pracę w zespole młodych i ambitnych osób - możliwość rozwoju w branży turystycznej Prosimy o wysyłanie CV przez formularz z dopiskiem ANIMATOR.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku