Magister Farmacji
Euro Apteka Sp. z o.o.
Wrocław, Polska
6 d. temu
source : Praca

EURO-APTEKA Sp. z o.o. to sieć aptek, działająca na terenie Polski od 2001 roku. Należymy do międzynarodowego Holdingu Euro Apotheca.

Posiadamy obecnie 64 apteki. W tej grupie są duże apteki w centrach handlowych, jak i mniejsze wyspecjalizowane apteki przyszpitalne i przy przychodniane oraz apteki lokalne.

Opis stanowiska :

  • profesjonalna obsługa pacjentów,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Wymagania :

  • wykształcenie farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu,
  • znajomość prawa farmaceutycznego,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • rzetelność, odpowiedzialność i pełne zaangażowanie.
  • Oferujemy :

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe + premie,
  • dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenie farmaceuty (w całości pokryte przez pracodawcę),
  • szkolenia produktowe oraz z umiejętności miękkich,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami pracy w aptece i zarządzania apteką,
  • współpracę z wewnętrznymi zespołami specjalistów.
  • Zgłoś tę pracę