Przedstawiciel Handlowy
EXPERT-s
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma Expert-s z branży energetycznej poszukuje do współpracy na stanowisko : Przedstawiciela Handlowego z terenu województwa wielkopolskiego Ta praca jest dla Ciebie jeżeli : Czujesz, że obecna prac nie spełnia Twoich oczekiwań- Aplikuj! Czujesz, że możesz więcej, a coś cię ogranicza- Aplikuj! Chciałabyś( chciałbyś) decydować o swoim czasie pracy- Aplikuj! Wierzysz, że sprzedaż spełni Twoje marzenia- Aplikuj! Szybko nawiązujesz relacje i nie boisz się wyzwań-Aplikuj! U nas czeka na Ciebie : Pełne wsparcie szkoleniowe z zakresu produktu i sprzedaży Pełna opieka kadry Menagerskiej, Skuteczny program wdrożeniowy Szkolenia praktyczne w terenie Wysokie zarobki, bez górnego limitu Bardzo pomocny i zaawansowany system CRM Wysoki rozwój osobisty, ścieżka kariery Ale mamy też oczekiwania : Masz doświadczenie w sprzedaży B2B Prawo jazdy kat.

B Wysokie umiejętności komunikatywne Dobrej i skutecznej organizacji pracy własnej Zorientowania na wyniki sprzedaży Aktywności w realizowaniu celu sprzedażowego Warunki pracy : Samozatrudnienie Wynagrodzenie : od 4.

000 zł 8.000 zł CZEKAMY NA CIEBIE..POWODZENIA!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku