Asystent ds kadr/HR
Sekonix Poland
Żory, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zakład produkcyjny z branży automotive SEKONIX Poland sp. z o.o. zatrudni : Pracownika działu HR Wymagania : -wykształcenie min.

średnie (kierunek kadry i płace mile widziane) -doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok -znajomość programu Optima, Płatnik -

dobra znajomość programu Excel -j. angielski w stopniu komunikatywnym (mile widziane) -chęć rozwoju i stałego doskonalenia się Oferujemy : -

stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bezpośrednio pod firmą - pełny etat - ubezpieczenie grupowe -bogaty pakiet socjalny -

pracę w młodym zespole CV proszę przesyłać za pośrednictwem portalu Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sekonix Poland w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku