Asystent Inżyniera Budowy (infrastruktura kolejowa)
Budownictwo
Warszawa
4 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji, raportów, notatek;
  • Udział w przygotowywaniu przedmiarów robót i rozliczeń;
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych;
  • Redagowanie pism;
  • Kompletowanie dokumentacji;
  • Realizację bieżących potrzeb związanych z funkcjonowaniem biura budowy;
  • Wspomaganie Kierownika, Inżyniera projektu w prowadzeniu inwestycji.
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym lub w trakcie studiów;
  • Umiejętność posługiwania się ze zrozumieniem dokumentacją projektową;
  • Dobra znajomość programów AutoCad, pakietu MS Office, programu kosztorysowego (Norma, Zuzia);
  • Umiejętność przygotowywania ofert i prowadzenia negocjacji z dostawcami i podwykonawcami;
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP "E " i "D ";
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień. Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.