Business Development Assistant – Tetris
Tetris Poland Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Business Development Assistant Tetris

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy zespołu Business Development w zakresie prac administracyjnych
  • Współudział w organizacji dokumentacji przetargowej
  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorami w zakresie procesowania kontraktów
  • Nasze wymagania

  • Gotowość do rozwoju i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Skrupulatność i terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
  • To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę pracy, przyjazny zespół
  • Szkolenia wewnątrz organizacji
  • Tetris Poland Sp. z o.o.

    Tétris to wiodący europejski specjalista w aranżacji przestrzeni biznesowych, od designu po wykonawstwo wnętrz w modelu pod klucz .

    Tétris rozpoczął działalność w 2003 roku i szybko stał się jedną z wiodących europejskich marek w zakresie aranżacji biur oraz sporządzania space planów.

    Dziś, dzięki znajomości uwarunkowań lokalnych, Tétris jest jednym z najczęściej wybieranych partnerów zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak dużych korporacji.

    Jeśli Twoją ambicją jest tworzenie biur przyszłości, dołącz do nas!