Total Berry Packing B.V pakowanie owoców miękkich
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Poznan, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Dla naszego klienta - firmy Total Berry Packing B.V., poszukujemy osób do pracy na halach produkcyjnych przy pakowaniu owoców miękkich.

Informacje ogólne : temperatura na hali wynosi ok. 9 Cpraca wykonywana jest na stojącoobowiązkowe są buty robocze z blachą (S3)pracownicy odpowiadają za przebieranie, pakowanie i ważenie owoców takich jak truskawki, maliny, jagody oraz borówkisystem pracy : jedna zmiana od 7 : 00 do 16 : 00 / 19 : 00 (w tym wliczona godzinna przerwa), bądź do zakończenia zamówienia, od poniedziałku do soboty Wymagania : entuzjazm i odporność na warunki panujące na halimile widziane posiadanie własnego środka transportu Oferujemy : praca na pełen etat z możliwością nadgodzinzapewniamy zakwaterowanie, dojazd do pracy w Holandii (z miejsca zakwaterowania, płatne 3 EUR dziennie) oraz ubezpieczenie zdrowotnestawka godzinowa brutto wynosi 10,50 EUR (powyżej 21 lat)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku