PRACOWNIK NAPRAWY PALET (STAŁE GODZINY PRACY)
E&A Agencja Zatrudnienia
Wroclaw, PL
‎12 godz. temu
source : Europa.jobs

Praca w Holandii przy produkcji i konserwacji europalet w miejscowości Ijmuiden. Poszukujemy osób do pracy na stolarni. Praca odbywa się w systemie jednozmianowym w godzinach od 7 : 30 do 16 : 30.

Zakres obowiązków : - zbijanie i naprawianie palet - rozcinanie palet pilarką - wymiana uszkodzonych elementów - zbijanie palet pistoletem pneumatycznym - układanie palet - utrzymanie porządku w miejscu pracy Oferujemy : - atrakcyjną stawkę godzinową 9,74 € / h brutto + dodatki - dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto - naliczane od godz.

podstawowych - stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce - dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj.

kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów - sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika - możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski - rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek Wymagania : - mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn stolarskich - gotowość do stałej współpracy

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku