REKRUTACJA PRACOWNIKÓW
CREW FOR YOU
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracowników sezonowych, którzy chcą podjąć pracę za granicą? A może kogoś na dłuższy okres czasu? Trafiłeś idealnie !!! Dla nas to nie problem ! Kucharz?

Kelnerka? Pracownik ogólnobudowlany? Hydraulik? Elektryk? Monter? Spawacz? Posiadamy bazę pracowników chcących podjąć m.

in. pracę właśnie na tych stanowiskach, ale nie tylko. Potrzebujesz pomocy? Chcesz się zapoznać z naszą ofertą? Zadzwoń do nas bądź zostaw wiadomość -

oddzwonimy! Agencja Pracy Tymczasowej CREW FOR YOU od lat z sukcesami, aktywnie wspiera przedsiębiorców z Polski i Unii Europejskiej.

Główne zajmujemy się : - Outsourcingiem, - Zatrudnianiem pracowników tymczasowych, - Rekrutacją Pracowników, Dzięki współpracy z nami wiele przedsiębiorstw w krótkim czasie : -

obniżyło koszty zatrudnienia nawet o 30%. - usprawniło proces rekrutacji, co pozytywnie wpłynęło na jakość zatrudnionego personelu.

To wszystko miało bezpośredni wpływ na zwiększenie przychodów i konkurencyjności rynkowej naszych kontrahentów. Zachęcamy do kontaktu !

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku