Ambasadorów marki w każdym mieście > 50 tys. mieszkańców
Orange Energia Partner
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Opis Oficjalny partner firmy Orange Energia szuka ambasadorów znanej, ogólnoświatowej marki we wszystkich miastach w Polsce.

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce, jak i nie tylko. Szukamy osób które są kreatywne i myślą nieszablonowo.

Masz dobrą pracę ale chciałbyś dorobić? Nic Cię nie ogranicza, możesz pracować kiedy tylko chcesz! Oferujemy - zarobki od 800 do 8000 zł miesięcznie (w zależności od twojego zaangażowania) - leady sprzedażowe - rozwój umiejętności tj.

 • komunikacja, sprzedaż, czy marketing - wsparcie ze strony kadry kierowniczej - możliwość długoterminowej współpracy (również w innych projektach) - umówione spotkania z klientami (można też samodzielnie pozyskiwać klientów) - dostęp do aplikacji mobilnej (wygodne tworzenie dokumentacji spotkań);
 • Wymagamy - prawo jazdy; - własny środek transportu (niewykluczony dojazd do klienta - max 50 - 70 km); - komputer, telefon bądź tablet - zaangażowania w rozwój firmy - pozytywne nastawienie - mile widziane doświadczenie na rynku energii Szkolimy od A do Z! Nie musisz mieć doświadczenia jesteśmy od tego, by Cię wszystkiego nauczyć i pokierować.

  Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku