Kierownik Zespołu Doradców
Bocian Pożyczki
Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Zgorzelec

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Pozyskiwanie i wdrażanie do pracy Doradców Klienta
  • Realizacja planów operacyjnych
  • Bezpośredni kontakt z Klientem - praca w terenie
  • Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze i pracy z klientem
  • Doświadczenie w branży finansowej (doświadczenie w branży szybkich pożyczek gotówkowych będzie dodatkowym atutem)
  • To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zadaniowy czas pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię za realizację planów operacyjnych
  • Samochód służbowy, urządzenie mobilne
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w firmie z ponad 21-letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych przez firmę
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Bocian Pożyczki

    BOCIAN POŻYCZKI® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku ponad 20 lat.

    Charakteryzujemy się bardzo szybkim tempem rozwoju oraz ambicją by być Twoim pracodawcą z wyboru nieustannie rekrutujemy i poszukujemy najlepszych pracowników.

    Dbamy również o naszych Pracowników, a te starania zostały przez nich dostrzeżone dwukrotnie zostaliśmy nagrodzeni Godłem Inwestor w Kapitał Ludzki! Należymy również do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji .

    Dostrzeżone zostały także nasze sukcesy i starania biznesowe : w styczniu 2018 roku otrzymaliśmy Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu przyznawaną przez Business Center Club, a w 2019 roku potwierdziliśmy naszą skuteczność, po raz kolejny otrzymując wyróżnienie BCC.

    Jest nas ponad 2000 osób, w Centrali oraz w 32 oddziałach w całej Polsce koniecznie dołącz do nas!

    ZAPRASZAMY NA STRONĘ KARIERA BOCIAN POŻYCZKI®

    JEŻELI MA DLA CIEBIE ZNACZENIE TO GDZIE ORAZ Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAŁ - APLIKUJ NA STANOWISKO KIEROWNIK ZESPOŁU DORADCÓW!