Trener ds odżywiania i suplementacji
Fit Club
Sieradz, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Oferujemy -współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania -wsparcie cocha w trakcie okresu wdrożeniowego -niezbędne narzędzia pracy -elastyczny czas pracy -szkolenia wewnętrzne , regionalne i ogólnopolskie -możliwość awansu i rozwoju osobistego Wymagamy -umiejętności pracy w zespole -umiejętności pracy z klientem -motywacji do pracy -zaangażowania i chęci rozwoju Do obowiązków należeć będzie -przeprowadzenie oceny wellness - prowadzenie klientów -budowanie pozytywnych relacji -planowanie i organizacja pracy Praca w oparciu o umowę jaką jest roczna licencja.

W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku