Księgowy/Księgowa
Eurokadra S.A.
Katowice
‎15 godz. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Księgowy / Księgowa Katowice

Opis stanowiska

  • Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT
  • Ewidencja dokumentów księgowych, ich weryfikacja i księgowanie
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Księgowanie kosztów zakupów
  • Księgowanie listy płac
  • Rozliczanie zaliczek
  • Sprawozdania do GUS
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Uzgadnianie obrotów na kontach
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami
  • Samodzielna zamykanie ksiąg rachunkowych
  • Zamykanie bilansów
  • Wykonywanie czynności zleconych działowi księgowemu
  • Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowym min. 5 lat
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dokładność, terminowość, rzetelność
  • Znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wielozadaniowość i szybkość w działaniu
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • System benefitów : karta multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Zgłoś tę pracę