ELEKTRYK - STAWKA 17-20 EURO + ZAKWATEROWANIE - Geesthacht, Niemcy
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Lodz, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Zatrudnimy 1-2 ELEKTRYKÓW Z DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO - DŁUGI KONTRAKT - STABILNA PRACA, NA MIEJSCU ZESPÓŁ 8 NASZYCH PRACOWNIKÓW.

Miejsce pracy : Geesthacht Wymagana znajomość języka niemieckiego, ZAKRES PRAC : Instalacje elektryczne, montaż lamp i gniazdek, Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec, głównie Elektryków.

Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

Od Kandydatów oczekujemy : -wykształcenie w zawodzie - mile widziane, lub SEP -doświadczenie min. 4 lata, -znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny -własne auto, PAMIĘTAJ !!! Z NAMI WYNAGRODZENIE OTRZYMASZ ZAWSZE NA CZASOferujemy : Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 17,00-20,00 Euro - w zależności od kwalifikacji -polską umowę o pracę, -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, -dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki, -dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony polskiego biura, -świadczenia Kindergeld,

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku