Kierowca transportu międzynarodowego C+E
PAXMAR s.c
Grajewo, Podlaskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy kierowcy z prawo jazdy kat. C+E na ciągnik siodłowy z firanką na trasy Polska Finlandia Polska, Czechy, Słowacja, Węgry.

Trasy te pozwalają na częsty przejazd przez bazę firmy oraz umożliwiają kierowcy na częsty zjazd na przerwy dzienne lub tygodniowe do domu.

Oferujemy : - pracę na stanowisku kierowca ciągnika siodłowego z naczepą firanką - stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę - przestrzeganie norm czasu pracy kierowców - terminowe wypłaty wynagrodzeń - częste przejazdy przez bazę - samochody sprawne Oczekujemy - posiadania prawa jazdy kat.

C+E z kodem 95 - posiadania karty kierowcy do tachografu cyfrowego - aktualnych badań - doświadczenia w pracy jako kierowca ciągnika siodłowego z naczepą w ruchu międzynarodowym paxmar vp,pl Maciej tel. +48604900672

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku