MONTER RUROCIAGOW Niemcy
Kronos GmbH
Gdansk, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Firma niemiecka KRONOS GmbHPoszukuje monterów rurociągów( Vorrichter ) do pracy na terenie Niemiec (Hamburg) od 27.05.2021r.

Opis stanowiska : - Przygotowanie elementów do rurociągów, prefabrykacja - Wyginanie odcinków rur, demontaż, montaże Kołnierzy-flansz, - Praca od180 do 240 godzin miesięcznie, - Możliwa praca na wysokości i w maskachWymagania : - aktualne CV,- wykaz aktualnych certyfikatów,- osoby z doświadczeniem zawodowym mi.

1 rok na rafineriach, zakładach przemysłowych oraz chemicznych, - język niemiecki od poziomu A2- mile widziane SCC / VCA, kolnierze, badania lekarskie, - znajomość rysunku izometrycznego- osoby bez własnej działalności oraz GewerbyOferujemy : - od 15 € netto ( w zależności od kwalifikacji oraz poziomu języka)- umowa na czas nieokreślony ( wraz z pełnym ubezpieczeniem) - brak zeit konta - urlop elastyczny dla każdego - Zaliczki 1000 euro po przepracowanych 2 tygodniach pracy - wyplata do 20 dnia każdego miesiąca na konto walutowe.

  • zakwaterowanie bezpłatne - nocleg od 1 do 25 km od miejsca pracy - pokoje 1 lub 2 osobowe wraz z kuchnią, łazienką i dostępem do Wifi.
  • Zgłoś tę pracę