Operator Maszyn (autoklawy) - Żywiec
GI GROUP
Żywiec, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu.

Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

ŚWIETNA OFERTA Z BONUSAMI CZEKA NA CIEBIE! Dołącz do zespołu pracowników naszego Klienta, który działa aż w 24 krajach na świecie i posiada aż 96 zakładów.

Szukamy zmotywowanych osób na stanowisko operatora maszyn (autoklawy) Miejsce pracy : Żywiec Co mamy dla Ciebie? - możliwość uzyskania wysokich premii, - możliwość zdobycia doświadczenia u lidera w branży, - umowę o pracę tymczasową.

Twoje podstawowe zadania to : - prace produkcyjne związane z obsługą autoklawu, - kontrola jakości wytwarzanego produktu.

Wystarczy, że : - posiadasz motywację do pracy, - potrafisz pracować w zespole, - jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie to mile widziane.

Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV. Do CV prosimy dołączyć poniższe klauzule, na który wyrażają Państwo zgodę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084 :

 • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK / NIE
 • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK / NIE
 • w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK / NIE
 • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
 • TAK / NIE Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul.

  Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp.

  z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

 • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK / NIE
 • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK / NIE
 • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK / NIE Jednocześnie oświadczam, że zostałam / em poinformowana / y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.
 • Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku