Sprzedawca
Centrum Zaopatrzenia Lakierni Dariusz Urbaniak
Radom, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Sprzedawca

Miejsce pracy : Radom

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnię kolorystę do sklepu! Dobór i sprzedaż lakierów samochodowych, przemysłowych i do stolarki meblowej!
  • Zakres obowiązków :
  • obsługa klienta, wystawianie faktur sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, dorabianie kolorów za pomocą systemów mieszalniczych, promowanie produktów, sprzedaż internetowa.
  • Nasze wymagania

  • obsługa komputera i kasy fiskalnej
  • komunikatywność, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • skrupulatność, motywacja do zdobywania nowych umiejętności
  • prawo jazdy kategorii B
  • predyspozycje do pracy handlowej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane!
  • To oferujemy

  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko pracy
  • wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Oferta tylko dla osób poważnie zainteresowanych pracą!
  • Zgłoś tę pracę