Spedytor międzynarodowy nauczymy Cię zawodu
JPT GROUP
Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Nasz Klient to firma o uznanej w branży renomie poszukuje kandydatów na stanowisko spedytora Jeżeli w miarę sprawnie posługujesz się językiem obcym (preferowany angielski lub niemiecki), umiesz obsługiwać komputer i nie boisz się podjąć nowego wyzwania resztę zostaw nam.

Nasz system szkolenia pozwoli Ci opanować krok po kroku specyfikę nowego zawodu zaznaczamy też, że od pierwszego dnia Twojej edukacji dajemy Ci szansę na zarabianie pieniędzy.

Dla osób, które z powodzeniem przejdą proces szkolenia czeka stabilna praca z solidną podstawą oraz możliwościami bardzo wysokiego, prowizyjnego wynagrodzenia.

Podkreślamy : nie wymagamy doświadczenia branżowego ani konkretnego wykształcenia wystarczy, że chcesz się uczyć i znasz język obcy na poziomie komunikatywnym.

Prześlij na swoje CV skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne, na którym krótko sprawdzimy Twoją znajomość języka obcego oraz przedstawimy szczegóły organizacyjne.

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)". numer wpisu KRAZ 8188

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku