Analityk IT
Apator SA
Zielona Góra
2 d. temu

Zadania

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Zbieranie wymagań użytkownika oraz opracowywanie specyfikacji dla rozwiązań informatycznych
  • Przygotowywanie mapy procesów biznesowych oraz systemowych
  • Analizowanie efektywności wykorzystania naszych systemów przez klientów
  • Przeprowadzanie badań użyteczności aplikacji
  • Aktywnie uczestnictwo w rozwoju aplikacji
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Analityka Biznesowego w branży IT
  • Znajomość JIRA, UML, BPMN
  • Znajomość zagadnień oraz trendów UX
  • Mile widziane doświadczenie w uczestniczeniu w projektach energetycznych
  • Umiejętności analitycznego myślenia, słuchania, argumentacji i współpracy z biznesem oraz działem IT
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wypracowany zespołowo System Premiowania w Apator Rector
  • W ciągu 48 godzin odpowiadamy na przesłane aplikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego - nasz zespół zapewni szkolenia wprowadzające, przekaże wiedzę oraz będzie wsparciem w przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości
  • Pracę w przyjaznej i dobrej atmosferze w kilkuosobowym zespole
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych lub skorzystanie z pełnego Pakietu kart Multisport
  • Dostęp do atrakcyjnego pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego
  • Skorzystanie z pełnego pakietu Benefitów
  • Indywidualne podejście pracodawcy do pracownika
  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie 7.00 9.00 i jej zakończenie 15.00 17.00) oraz możliwość umówienia się na pracę zdalną
  • Pracę w zmodernizowanej siedzibie w Centrum Zielonej Góry
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych