Doradca ds. Fotowoltaiki
Niezależni Doradztwo Finansowe
Katowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Krótki opis stanowiska Pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne na terenie województwa. Tworzenie bazy klientów z przekazanych leadów i swoich pomysłów.

 • Przeprowadzanie prezentacji u klienta. Praca zdalna. Idealny kandydat Wymagania - komunikatywność na wysokim poziomie; zainteresowanie tematem OZE;
 • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane), samodyscyplina; prawo jazdy kat. b i własny samochód; wysokie ambicje, przedsiębiorczość, własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia, sumienność i umiejętność pracy na wysokich prowizjach Oferujemy Samodzielne stanowisko w którym Ty decydujesz ile zarobisz.

  Przeciętne zarobki na tym stanowisku to 8350zł netto miesięcznie a najlepsi zarabiają ponad 20000zł. Wszyscy jesteśmy współpracownikami w firmie zrzeszającej najlepszych fachowców w branży i chętnie pomożemy Ci stać się jednym z nas.

  Pracujemy wyłącznie na prowizji więc twoje wysokie zarobki cieszą wszystkich w firmie. Proces aplikacji Rozmowa telefoniczna - spotkanie - szkolenie wdrożeniowe - spotkania z klientami pod okiem kierownika

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku