Operator Produkcji (atrakcyjne wynagrodzenie)
HAYS Manufacturing
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Operator Produkcji (atrakcyjne wynagrodzenie) Wrocław NR REF. : 1123407Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy, specjalizującej się w przetwórstwie plastiku, z nowopowstałym oddziałem w Nowej Wsi Wrocławskiej (Bielany Wrocławskie), poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora Produkcji.

Twoje następne stanowisko Do obowiązków należeć będzieuruchamianie i ustawianie maszyn produkcyjnych, kontrola zgodności z normami ISO, odpowiedzialność za poprawną pracę na maszynach, dbałość w zakresie doboru materiałów, prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz zapewnienie ciągłości wytwarzanego materiału Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od kandydatów wymagane jestpozytywne nastawienie do pracy, zaangażowanie i gotowość do pracy w systemie zmianowym.Doświadczenie w pracy na maszynach i na wózkach widłowych oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz? Nasz klient oferujeatrakcyjne wynagrodzenie 4000 brutto + dodatek frekwencyjny i dodatek za dojazd,a także prywatną opiekę medyczną.

Praca na podstawie umowy o pracę na pełen etatw nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z realnymi perspektywani rozwoju wewnątrz struktur.

Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku