młodszy inżynier jakości
Randstad Polska
Gliwice, Polska
‎21 godz. temu

Obecnie dla naszego klienta - włoskiej marki z branży automotive, poszukujemy

młodszego inżyniera jakości

Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!

oferujemy

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego - 3 tygodniowe szkolenie we Włoszech
  • szeroki pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną LUXMED, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do pakietu Medicover Sport oraz do nauki języka angielskiego)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zadania

  • monitorowanie bieżącej sytuacji jakościowej
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej
  • inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących
  • przestrzeganie wymagań wewnętrznego systemu jakości
  • oczekujemy

  • wyższego wykształcenia technicznego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w obszarze jakości w branży automotive
  • znajomość narzędzi jakościowych : SPG, 8DR, Problem Solving, zarządzanie NC
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • bardzo dobrej znajomości jezyka angielskiego
  • znajomości pakietu Ms Office
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47