OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
InterKadra Sp. z o.o.
Zielona Góra, lubuskie, Polska
3 d. temu

Jesteśmy agencją pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Rekrutujemy tysiące pracowników rocznie. Nasza oferta dla Ciebie to nie tylko stanowisko adekwatne do Twoich umiejętności, to także wybór miejsca pracy i formy zatrudnienia.

W InterKadrze wybierasz stanowisko, miejsce i czas

Numer referencyjny : OW / 1409 / DN

Miejsce pracy : Zielona Góra

Opis Stanowiska :

  • Rozładunek przyczep (rozładunek boczny),
  • Odbieranie palet za pomocą ręcznego skanera,
  • Przenoszenie pełnych palet ze strefy przychodzącej do strefy wychodzącej,
  • Załadunek przyczep (załadunek boczny),
  • Ładowanie kontenerów
  • Oczekujemy :

  • Doświadczenia na ww. stanowisku
  • Komunikatywnej znajomości angielskiego
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej (2 zmiany)
  • Zaangażowania oraz chęci do pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B i własny samochód
  • Oferujemy :

  • Dobrze płatną pracę, stawki godzinowe od 13,26€ / h brutto do 14,25€ / h brutto
  • Dodatki : ekwiwalent żywieniowy, kilometrówka, zwrot kosztów transportu
  • Pracę zmianowa dodatkowo płatna
  • Nadgodziny, praca w sobotę dodatkowo płatne
  • Wynagrodzenie wypłacane w euro
  • Zakwaterowanie częściowo pokrywane przez firmę
  • Umowę o pracę
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu
  • Aplikuj